Product was successfully added to your shopping cart.

درباره ما

کاشی گستر یکی از فروشگاه های اینترنتی در ایران است که دفتر مرکزی آن در تهران واقع شده و در زمینه فروش کاشی و سرامیک فعالیت می کند و محصولات خود را بصورت کلی و جزئی به فروش می رساند. ب در پی همین روادید برای ارتباط هر چه بهتر با مشتریان تصمیم بر این نهاده شد که فروشگاه اینترنتی این مجموعه با عنوان کاشی آلسن آغاز به کار کند. امید داریم تا علاوه بر کسب رضایت مشتریان با توسعه فعالیت کسب و کار فروش اینترنتی نقشی مهم در افزایش فروش کارخانجات کاشی و سرامیک داشته باشیم و بتوانیم به رونق اقتصادی کشور جانی تازه عطا کنیم.

درباره کاشی آلسن
به پاس زحمات بسیار ارزنده که توسط تیم پشتیبان این مجموعه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی کاشی آلسن انجام شده است سعی بر این داریم تا بتوانیم محصولاتی با کیفیت برای مشتریان خود ارائه کنیم. با توجه به گسترش فضای وب و همه گیر شدن اینترنت ایده کسب و کار اینترنتی مناسب ترین مسیری بود که می توانستیم محصولات خودمان را به مشتریان خود معرفی کنیم، از این رو تصمیم قطعی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی گرفته شد. در حال حاضر کاشی آلسن علاوه بر اینکه خدمات فروش کاشی و سرامیک را به مشتریان خود در اصفهان ارائه می دهد توانایی این را دارد تا محصولات خود را به سراسر ایران ارسال کند.

فروشگاه کاشی آلسن
فروشگاه کاشی آلسن ارائه دهنده انواع کاشی و سرامیک می باشد که بنا به سلیقه مشتریان می توانند سفارش خود را ثبت نمایند. با توجه به خط تولید این محصولات که در طرح و رنگ های گوناگون توسط شرکت های کاشی سازی روانه بازار می شوند می تواند بر انتخاب شما تاثیر بگذارد. پس در صورتی که قصد خرید این محصولات را دارید اگر برند خاصی مد نظرتان هست می توانید با مراجعه به بخش مربوطه محصول مورد نظر را خود را انتخاب و خریداری کنید. فروشگاه آنلاین کاشی آلسن سعی نموده تا تمامی محصولاتی که توسط شرکت های بزرگ کاشی و سرامیک تولید می شود را در معرض دید مشتریان خود قرار دهد تا مشتریان بنا به سلیقه خود بتوانند محصول خود را خریداری کنند.