شرایط تعویض کالا
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه کاشیران بوده است و کاشیران در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.
با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.
1- کلیه کالاهایی که از مبدا کارخانه ارسال میشود ، مرجوعی و تعویض ندارد.
2- سرامیک استخری البرز در ابعاد مینیاتوری و ریز که روی توری چسبیده اند مرجوعی ندارد.
3- تا یک هفته ، مرجوعی سایر کالاها در صورتیکه از همان کد فنی در انبار موجود باشد ، بلامانع است. محل استرداد مرجوعی درب همان انباریست که کالا ارسال شده است.
4- بستگی به ارزش کالا بابت هزینه جابجایی و انبارداری، مبلغی هم کسر میگردد.
5- کالاهای مرجوعی باید ظاهری سالم داشته باشد و بسته بندی باز نباشد.

- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
- وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش کاشیران از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
- امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کاشیران بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

شرایط لغو سفارش کالا
1- معمولا لغو سفارش تا قبل از ارسال بدون کسر هیچ هزینه ای ، بلامانع است.( بجز مواردی که سفارش تولید است.)
2- درصورتیکه مبلغ سفارش واریز شده باشد و خریدار از ادامه خرید منصرف شود ، وجه به همان حسابی مسترد میگردد که واریز از آن انجام شده باشد.